اخبار و اطلاعیه‌ها

فعالیتهای آموزشی دانشکده

شناسه : 100672680

فعالیتهای آموزشی دانشکده


به استحضار می رساند:

با عنایت به بخشنامه شماره ۷۳۸۵۶۰۶ مورخ ۹۸/۱۲/۴ و بخشنامه شماره ۷۳۸۹۰۰۶ مورخ ۹۸/۱۲/۷ دانشگاه مبنی بر لزوم تشکیل کلاس‌ها بصورت آنلاین طبق برنامه هفتگی تنظیم شده در نیمسال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸، به استحضار می‌رساند در راستای اجرای دقیق و مطلوب‌تر بخشنامه‌های فوق، نکات ذیل جهت استحضار و اطلاع اساتید محترم و دانشجویان گرامی تقدیم می‌گردد. خواهشمند است اساتید محترم پس از پایان هر هفته گزارش اجمالی از نحوه برگزاری، لیست حضور و غیاب دانشجویان و محتوای ارائه شده در کلاسهای آنلاین به این معاونت ارائه فرمایند.

۱- راهنمای ویژه دانشجویان، اساتید و کارشناسان در آدرس: https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference قرارداده شده است.

۲- دانشجویان و اساتید محترم می‌توانند مطابق با راهنماهای مذکور و با استفاده از vpn و احراز هویت دانشگاه، نرم افزارهای لازم را که در بخش راهنماها (آدرس: https://utec.ut.ac.ir/web/utec/101)، آمده است بر روی لپ تاب خود نصب نموده و پس از مطالعه دقیق راهنماها، نصب و راه اندازی نرم افزارها از طریق آدرس: https://elearn.ut.ac.ir به سایت مرکز الکترونیکی دانشگاه وارد شده و مراحل ورود به کلاس و تالار گفتگوها را عیناً مطابق با راهنمای مربوطه طی نمایند. لازم بذکر است طبق برنامه کلاس حضوری نیمسال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸ در سامانه مذکور درس همان روز و ساعت را جستجو نمایید.

۳- اعضا محترم هیأت علمی در دانشکده حضور فعال داشته باشند و برنامه‌های آموزشی خود را بصورت آنلاین اجرا نمایند.

۴- جهت راهنمایی بیشتر، همکاران محترم می‌توانند با سرکار خانم بهاره دهفولی (مسئول اصلی کنترل و نظارت بر کلاسهای آنلاین) از طریق ایمیل دانشگاه ( B_dehfuli@ut.ac.ir)، تماس حاصل نمایند.

۵- در صورت وجود مشکلات فنی رایانه‌ای در نصب نرم افزارها با آقای مهندس جودکی پیمانکار واحد انفورماتیک دانشکده به شماره ۰۹۱۲۴۶۹۱۲۶۴ تماس حاصل فرمایید.

۶- روش‌های بهره‌مندی از پشتیبانی (بخش دانشجویان)

  1. تماس با شمارۀ تلفن ۰۲۱۸۸۹۵۷۶۲۰
  2. تعریف تیکت یا ارسال تقاضای رفع مشکل در سامانۀ ITS3 (راهنمای ویدئویی ثبت تیکت)

۷- روش‌های بهره‌مندی از پشتیبانی (بخش اساتید دانشکده)

  1. تماس با شمارۀ تلفن ۰۲۱۸۸۹۵۷۶۲۰
  2. تعریف تیکت یا ارسال تقاضای رفع مشکل در سامانۀ ITS3 (راهنمای ویدئویی ثبت تیکت)
  3. طرح سوال، مشکل یا درخواست در اتاق تعامل اساتید دوره‌های تلفیقی

برای این کار به آدرس https://elearn.ut.ac.ir/course/view.php?id=1577 مراجعه نموده و برای عضویت در اتاق تعامل از کلید ثبت نام blendedteacher استفاده نمائید.

۸- کلیه دانشجویان موظف به حضور در کلاسهای آنلاین بر طبق نظر اساتید خود می‌باشند. لازم بذکر است عدم حضور رأس ساعات اعلام شده طبق برنامه هفتگی نیمسال دوم ۹۹-۹۸، بمنزله غیبت غیر موجه می‌باشد و تداوم آن تبعات آموزشی بهمراه خواهد داشت.

در پایان برای همه شما همکاران گرامی و دانشجویان عزیز، از خداوند متعال آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. باتشکر و تجدید احترام