اخبار و اطلاعیه‌ها

فعالیتهای آموزشی

شناسه : 100672567

فعالیتهای آموزشی


پیرو بخشنامه شماره ۳۵۹۸۸۳ مورخ ۰۸/‏۱۲/‏۱۳۹۸‬ ریاست محترم دانشگاه و بر اساس تصمیات اتخاذ شده در جلسه مورخ ۰۷/‏۱۲/‏۱۳۹۸‬ شورای آموزشی دانشگاه در خصوص نحوه ادامه برگزاری کلاسهای آموزشی، ضمن تشکر از تمامی تلاش‌های همکاران محترم، موارد زیر در دستور اقدام قرارگیرد:

۱) به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی، کلاسهای دروس نظری تا پایان اسفند به صورت حضوری تشکیل نخواهد شد. با توجه به تمهیداتی که توسط مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه فراهم شده است، کلاس‌های نظری با برنامه ریزی واحدها و مرکز به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

۲) نظر به استمرار فعالیت‌های آموزشی در دانشگاه، ضروری است کلیه اعضا محترم هیأت علمی و کارکنان محترم در پردیس / دانشکده حضور داشته باشند و برنامه‌های آموزشی خود را اجرا نمایند.

۳) اعضا محترم هیأت علمی با استفاده از تالار اعلانات سامانه مدیریت یادگیری و یا ابزارهای دیگر لازم است نحوه اجرای برنامه خود به صورت الکترونیکی را به دانشجویان اطلاع رسانی نمایند. قابل ذکر است بر اساس خدمات سامانه، برگزاری کلاسهای زنده الکترونیکی طبق تقویم هفتگی امکان پذیر است.

۴) نحوه برگزاری کلاسهای عملی، آزمایشگاهی و جبرانی متعاقباً اعلام خواهد شد.

۵) برگزاری جلسات دفاعیه‌های پایان نامه‌ها و رساله‌ها با هماهنگی واحدها و اعضای هیأت داوران به روال معمول ادامه می‌یابد. حسب ضرورت می‌تواند حضور برخی از اعضای هیأت داوران به صورت مجازی باشد.

۶) جهت هماهنگی بیشتر در اجرای امور، واحدها رابطین خود را تا آخر وقت اداری روز شنبه ۱۰ اسفند به مرکز یادگیری الکترونیکی معرفی نمایند. در صورت عدم امکان معرفی، با درخواست واحد، مرکز به تعیین افراد و معرفی به دانشکده‌ها اقدام خواهد نمود.

۷) معاونان آموزشی واحدها موظف به رصد برگزاری کلاس‌ها و گزارش آن به صورت هفتگی به معاونت آموزشی می‌باشند.

۹) کلیه اطلاعیه‌ها در خصوص نحوه برگزاری کلاسهای الکترونیکی از طریق لینک https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference قابل دسترسی است.