نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عمومی

عمومی


دانشیار دانشکده علوم و فنون نوین، برگزیده مولفان برتر در بخش مقالات دانشگاه تهران شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم و فنون نوین، آقای دکتر علی بخش کسایٔیان دانشیار دانشکده علوم و فنون نوین بعنوان مولف برتر در بخش مقالات جشنواره بین الملل دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران انتخاب شدند .
این گزارش می افزاید: این جشنواره بدلیل همه گیری ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بصورت ترکیبی مجازی - حضوری برگزار شد.

اخبار ورزشی/ برگزاری مسابقات دارت، تیراندازی و شوت پنالتی کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم و فنون
به مناسبت دهه فجر مسابقات دارت، تیراندازی و شوت پنالتی در دانشکده علوم و فنون برگزار شد.
این مسابقات با حضور آقای دکتر نوراللهی معاونت اجرایی و دانشجویی دانشکده و با شرکت تعدادی از اساتید، کارکنان و دانشجویان با سرپرستی آقای محمودآبادی مسئول امور تربیت بدنی دانشکده و با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز برگزار گردید.
در پایان مسابقات سرکار خانم اکرم بارزمان، آقای حسنعلی عباسیان و آقای دکتر بابک اکبری در رشته شوت پنالتی به ترتیب مقام های اول تا سوم، خانم راحله ابوفاضلی و آقای منصور نصیری در بخش دارت و آقای حجت اله بیات، دکتر بابک اکبری و آقای علیرضا ایمنی پور در بخش تیراندازی، به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

با درخواست جمعی از دانشجویان موافقت شد:
افزایش زمان استفاده از سالن مطالعه
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم و فنون ؛ در پی درخواست جمعی از دانشجویان دانشکده از معاونت علمی ، با افزایش ساعت استفاده از سالن مطالعه موافقت شد.
پیش از این، ساعت استفاده از سالن مطالعه تا ساعت 14:30 بوده است که با توجه به حجم بالای انجام امور پژوهشی دانشجویان با درخواست دانشجویان موافقت گردید و زمان استفاده از سالن مطالعه تا ساعت 19 افزایش داده شد.