نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

راهنمای نحوه شرکت در کلاسهای آنلاین دانشکده علوم وفنون نوین در سال تحصیلی 00-99

راهنمای نحوه شرکت در کلاسهای آنلاین دانشکده علوم وفنون نوین در سال تحصیلی 00-99


ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی این دانشکده در سال تحصیلی ۰۰-۹۹، به اطلاع می رساند پذیرفته شدگان محترم لازم است پس از پذیرش و ثبت نام الکترونیکی همچنین تایید الکترونیکی مدارک، ثبت و پذیرش نهایی توسط کارشناسان آموزش رشته خود نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد طبق برنامه های درسی اعلام شده توسط گروه آموزشی در سامانه جامع گلستان دانشگاه اقدام نمایند. لازم بذکر است کلاسهای درسی بصورت الکترونیکی و به شرح لینک مربوط به راهنماهای ذیل برگزار خواهد شد و در صورت نیاز به مراجعه حضوری، اطلاعیه های بعدی در همین سایت درج خواهد شد. لذا دانشجویان محترم از مراجعات حضوری تا اطلاع ثانوی اکیداً خود داری فرمایند.

۱- راهنمای جامع ویژه دانشجویان در آدرس: https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/semester3991/students قرارداده شده است.

۲- دانشجویان محترم می‌توانند مطابق با راهنماهای مذکور و با ورود به سامانه احراز هویت دانشگاه، نرم افزارهای لازم را که در بخش راهنماها به (آدرس: https://utec.ut.ac.ir/web/utec/101)، آمده است بر روی لپ تاب خود نصب نموده و پس از مطالعه دقیق راهنماها، نصب و راه اندازی نرم افزارها از طریق آدرس: https://elearn.ut.ac.ir به سایت مرکز الکترونیکی دانشگاه وارد شده و مراحل ثبت نام ( اخذ حساب کاربری) و ورود به کلاس را عیناً مطابق با راهنمای مربوطه مطالعه نمایند. لازم بذکر است شما فقط می توانید طبق برنامه درسی انتخابی خود در سامانه گلستان در نیمسال اول تحصیلی 00-۹9 در سامانه ایلرن، با ورود کد دروس مربوطه (به ابتدای کد درس 3991 اضافه نمایید)  و دروس همان روز را جستجو نموده و وارد کلاس شوید.

3- جهت راهنمایی بیشتر، می‌توانید با سرکار خانم بهاره دهفولی (مسئول اصلی کنترل و نظارت بر کلاسهای آنلاین) از طریق ایمیل دانشگاه ( B_dehfuli@ut.ac.ir)، و نیز جهت رفع مشکلات اینترنتی و نرم افزاری با مرکز انفورماتیک دانشگاه تماس حاصل نمایید.

 

4- در صورت بروز مشکل می توانید با تعریف تیکت (ایمیل) یا ارسال تقاضای رفع مشکل در سامانۀ ITS3 (راهنمای ویدئویی ثبت تیکت) پیگیر رفع مشکلات سامانه ای باشید. همچنین می توانید از طریق اتاق تعامل سامانه ایلرن مشکلات خود را مطرح نمایید.

5- کلیه دانشجویان موظف به حضور در کلاسهای آنلاین طبق برنامه درسی خود می‌باشند. لازم بذکر است عدم حضور رأس ساعات اعلام شده طبق برنامه هفتگی نیمسال اول 00-۹9، بمنزله غیبت غیر موجه می‌باشد و تداوم آن تبعات آموزشی بهمراه خواهد داشت.

6- راه ارتباطی با کارشناسان اداره آموزش دانشکده:

  • آقای علی میرزائی کارشناس خدمات آموزشی گروه مهندسی علوم زیستی و مهندسی انرژیهای نو:

  • پست الکترونیک: (akbr.mirzaei@ut.ac.ir)

  • تلفن: ۶۱۱۱۵۷۸۰

  • خانم شکوه معینی کارشناس آموزش گروه مهندسی هوافضا:

  • پست الکترونیک: (moeiny@.ut.ac.ir)

  • تلفن: ۶۱۱۱۵۷۹۰

  • خانم آرتمیز محمدی کارشناس رشته بین رشته ای و شبکه:

  • پست الکترونیک:   (ArMohammadi@ut.ac.ir)،

  • تلفن:61115770

  • در پایان برای همه شما دانشجویان عزیز، از خداوند متعال آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.